עסקי שיווק באינטרנט – קידום אתרים

  • 0
  • on

חושבים לפתוח עסק לשיווק באינטרנט? עסק לשיווק באינטרנט עוסק בקידום אתרים של אנשים אחרים. אם אתה לא יכול לעזור לאחרים לקדם את האתרים שלהם, אתה לא יכול לעזור להם להרוויח כסף באינטרנט.

הנה כמה מודלים עסקיים שאתה יכול לשקול:

1) מכירת מידע שיווקי באינטרנט באינטרנט.
2) פיתוח תוכנה המסייעת בקידום אתרים.
3) מתן שירות כלשהו הקשור לשיווק באינטרנט.

אתה יכול לבחור כל דגם שאתה חושב שיתאים לך. באופן קידום אתרים מקצועי כללי, נסו להימנע ממודלים עסקיים שיקחו יותר מדי מזמנכם. לדוגמה, אם אתה מציע שירות ניתוח אתרים, אתה לא אמור לבלות יותר מדי זמן באתרי האינטרנט של הלקוח כדי להמציא את הדוח. אם אפשר, השתמש בתוכנה שתעשה את העבודה בשבילך.

משווקי אינטרנט רבים בוחרים למכור מידע שיווקי באינטרנט מכיוון שמודל זה מבוסס על מוצר. זה אומר שאתה מפתח מוצר אחד, ואתה מוכר אותו שוב ושוב למספר אנשים. זהו אחד המודלים הטובים ביותר לאמץ מכיוון שהוא מודל עסקי שניתן להרחבה. על ידי מכירת מוצרים, אתה לא צריך להיות נוכח פיזי כל הזמן. האתר שלך יכול לעשות עבורך את רוב העבודה – מכירה, קבלת הזמנות, מענה למיילים וכו’.

לא משנה מה אתה מוכר, ודא שהמוצר (או השירות) שלך עובד! אחרת, הלקוחות שלכם תתחילו לחוסר אמון בך ולא לעשות איתך עסקים שוב. לעולם אל תמכור משהו שלא השתמשת בו בעבר. יש משווקים שמנסים לחדש ולמכור מידע. התוצאה היא שבסופו של דבר הם לא מסוגלים לענות על שאלות הלקוחות.

אז תמיד תדבר. אם המוצר שלך מבטיח לעזור לקדם את אתרי האינטרנט של הלקוחות שלך, ודא שהאסטרטגיות באמת עובדות. הלקוחות שלך יבואו לאהוב אותך על שיתוף מידע בעל ערך, ולרכוש ממך יותר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *